Hírek, események

A MA-HAL pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Ügyvezető igazgató

A Magyar Akvakultúra és Halászati Szakmaközi Szervezet

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Ügyvezető igazgató

A Magyar Akvakultúra és Halászati Szakmaközi Szervezet (MA-HAL) általános célja, hogy javítsa Magyarország területén a hal termékpálya szereplőinek a versenyképességét, ellássa a halászati és akvakultúra ágazat szakmai érdekképviseletét és hosszú távon elősegítse a hazai haltermelés fenntarthatóságát, valamint elérje a halgazdálkodási tevékenységet végzők szakmájának kedvezőbb társadalmi megítélését.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az akvakultúra ágazat érdekvédelmi tevékenységének ellátása
  • Elnökség munkájának támogatása
  • Szakmai és promóciós rendezvények szervezése
  • Pályázatírás
  • Kapcsolattartás a szervezet tagságával, valamint a szakmai partnerekkel
  • A szervezet működésének költséghatékony megszervezése és felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-4 év szakmai tapasztalat a haltermelésben, vagy halfeldolgozásban
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtési képesség
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Mobilitás és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógép ismeret, Ms. Office
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Halászati szakmérnök végzettség
  • Kommunikációs, vagy marketing végzettség
  • Vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás
  • Céges autó, mobiltelefon, számítógép használat
  • Stabilitás, tervezhetőség, támogató szakmai háttér

A fényképes szakmai önéletrajzot, valamint a motivációs levelet 2023. január 10-ig várjuk a www.profession.hu weboldalon keresztül.